Банний комплекс

Банний комплекс

Римські терми

Римська парна – це лазня з максимально можливою відносною вологістю повітря, близько 100%. Густий шар пара м’яко обволікає тіло і плавно прогріває його, поступово розслабляючи все затискачі м’язів, додає бадьорості і працездатність. Весь організм наповнюється теплою і повітряної вологою.

Хамам – турецька лазня
У турецькій сауні лежаки і підлогу підігріваються до 36 ° C, а вологість повітря становить 65-80%. Турецький хамам рекомендований при хронічних захворюваннях дихальних шляхів, різних простудних захворюваннях і остеохондрозі. Температурний режим в хаммамі не такий жаркий, як в звичайних лазнях і чудово підходить людям, які не переносять високих температур.

Санаріум
Температура повітря в санаріум від 45 до 60 ° C і вологість 20-55% надають надзвичайно щадне дію на кровообіг. Санаріум можна вважати різновидом фінської сауни. Більш м’який температурний режим санаріум і не така велика вологість, в порівнянні з фінською сауною і парною, створюють дивно розслаблюючу і комфортну атмосферу.

Інфрачервона сауна
Температура досить низька – 45-60 ° C, а вологість – 5-10%.
Регулярне відвідування інфрачервоної сауни дарує не тільки приємні відчуття, але і також надає лікувальну і косметологічне вплив на організм людини. Унікальний, але при цьому природний процес потовиділення гарантує розкішний догляд за шкірою, а так само відновлює її і очищає. Ви заряджаєтеся енергією, самопочуття поліпшується.

Російська лазня
Справжня російська лазня відома своїм жарким парою. Температура повітря з водяною парою досягає до 70-95 ° С. Виходячи з традицій, будується виключно з дерева та каменю. Кам’янка, в центрі лазні, дозволяє піддавати спеку за бажанням, де виходячи з висоти лавки, температура коливається від 60 ° С і під стелею максимальна 90 ° С. Сам процес за часом триває до 15 хвилин. У першій половині тіло починає зігріватися і піт лише незначно виділяється. До 10-й хвилині, особливо при масажі з розпареними віниками, потовиділення збільшується. Віник завжди вважався невід’ємним атрибутом російської лазні. З його допомогою, пори швидше розкриваються і очищаються, а фітонциди в листі вбивають хвороботворні мікроби.
Після лазні рекомендується охолодитися і пройти цю процедуру кілька разів. До Ваших послуг надається басейн, температура води в якому – 7-9 ° С. Сприятливе загартовування організму Вам гарантовано.

Аромасауна
Арома-сауна – це спеціально обладнане приміщення з температурою повітря 75-80 ° С і вологістю 5 ° С. Відвідування арома-сауни є поступове прогрівання тіла з інтенсивним потовиділенням. За рахунок чого, з організму людини легко виводяться токсини і шлаки, а при цьому серцево-судинна система практично не піддається навантаженню.
Ароматерапія має цілющі властивості, що сприятливо впливає на самопочуття і надає розслабляючу дію; практично не має побічних ефектів. Незамінні при депресивному стані людини, неврозах, стомлюваності.

Кедрова сауна
Кедрова сауна надає чудотворне вплив на організм і стан людини. Під час перебування в сауні, відчуваєш цілющу силу сибірських кедрів, деревина яких, містить в собі ефірні масла і речовини, що сприяють підвищенню життєвої енергії, а екстракти смоли даного дерева здавна допомагали в лікуванні застуди, захворювань дихальної системи. У кедрової сауні вологість повітря досягає 100%, а температура повітря – 45-50 ° С.


Розповісти в соц. мережах: